Uniqa Poznań
UNIQA

Uniqua

Grupa UNIQA Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Zatrudnia ponad 20 000 pracowników i agentów i obsługuje prawie 8,1 mln Klientów. Sprawuje pieczę nad ponad 16,5 milionami umów ubezpieczeniowych.

Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup – jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.

Grupa UNIQA Austria jest koncernem o międzynarodowym zasięgu, świadomym potencjału, jaki mają do zaoferowania wschodzące rynki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Aktualnie UNIQA -poza Austrią – jest obecna, za pośrednictwem UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH w 19 krajach: Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

UNIQA Versicherung AG jest także centralnym reasekuratorem dla zagranicznych spółek holdingu, co oznacza, że zabezpiecza swoim majątkiem ubezpieczenia spółek zależnych.

Doświadczenia Grupy UNIQA Austria, obecnej na rynkach krajów Europy Środkowej i Wschodniej pokazały, jak istotne jest zachowanie indywidualnego charakteru i niezależności siostrzanych spółek. Zadaniem holdingu jest tworzenie narzędzi, które pozwolą w pełni korzystać z efektów synergii, uwzględniając jednocześnie unikalność lokalnych rynków i potrzeb.


 

[prettyfilelist type=”pdf,doc,zip” filesPerPage=”15″]

Wzory wypowiedzeń umowy OC